OPIS MASAŻY

Masaż klasyczny – leczniczy całego ciała

Masaż ten stanowi ważną część w leczeniu schorzeń takich jak, np. bóle kręgosłupa, stany przeciążeniowe mięśni i stawów, wady postawy, problemy przemiany materii czy skręcenia.

Działanie bezpośrednie pozwala dotlenić komórki, rozszerzyć naczynia krwionośne, przyspieszyć przepływ krwi przez mięśnie. Dużym atutem masażu jest zmniejszenie napięcia mięśni , ale również poprawa krążenia krwi i limfy. Masaż ten daje rewelacyjne efekty w poprawie samopoczucia, nastroju. Jest doskonałą, jedną z najczęściej stosowanych form relaksu dla ciała i ducha.

Czas 60 min. -90zł
75 min. -110zł

Masaż klasyczny – leczniczy pleców + nóg /ramion

Masaż klasyczny leczniczy pleców uzupełniony o masaż dowolnej partii ciała, w zależności od preferencji danego klienta. Może być wykonany w kolejności: plecy i nogi (przód i tył) lub plecy, barki i ramiona. Masaż ma stanowić idealną formę relaksu.

Masaż plecy + kończyny górne 45 min-67zł

Masaż plecy + kończyny dolne 60 min-90zł

Masaż klasyczny – leczniczy pleców

Masaż pleców doskonale rozluźnia mięśnie, redukuje napięcie, przywraca elastyczność, znacznie zmniejsza stres , a także przyśpiesza krążenie krwi. Dodatkowo łagodzi różnego rodzaju napięcia.

Dostępny w dwóch wariantach czasowych.
Masaż pleców 30 min. – 45zł
Masaż pleców uzupełniony o masaż twarzy dla większego efektu rozluźnienia 45 min. – 67zł

LOMI-LOMI NUI

Ten starohawajski masaż świątynny zawitał do Europy bardzo niedawno, za sprawą kilku kahunów („strażników tajemnic”), którzy w latach 70 ubiegłego wieku zdecydowali podzielić się nim ze światem.

Obecnie jest wykonywany w wersji świeckiej i duchowej. Masaż ten ma na celu wprowadzić Cię w głęboki stan relaksu i rozluźnienia, podczas którego Twoja jaźń jest w stanie bezpośrednio połączyć się z podświadomością. Terapeuta wykonując go niejako tańczy wokół stołu, masując przedramionami, nadgarstkami i łokciami. Wraz z tańczącym ciałem masażysty tańczą wszystkie 4 żywioły, co można doświadczyć w swoim własnym wnętrzu podczas zabiegu.

Jeśli pragniesz głębokiego relaksu, jeśli chcesz przeżyć niezwykłą podróż wgłąb siebie, zapraszam!

Czas 60 min. -150zł

Masaż dotyk motyla wg. Evy Reich

Masaż dotyk motyla wg. Evy Reich-jest to niezwykły zabieg polegający na delikatnych, muskających ruchach wykonywanych w odpowiednich sekwencjach. Ten masaż całego ciała, choć wydaje się niepozorny, niezwykle pobudza receptory czuciowe, wprawiając w niezwykły stan relaksu i spokoju. Ma on na celu „rozpuścić zbroję”, odblokować przepływ energii w ciele. Masaż ten został opracowany głównie dla dzieci, jednak dorośli również mogą z niego wiele zaczerpnąć. Zabieg wykonuje się bez zdejmowania odzieży.

Czas 60 min. -90zł

Masaż tajski stóp

Masaż tajski stóp – To mocny, rozciągający masaż przynoszący ulgę dla zmęczonych nóg. Mimo, iż nazwa wskazuje jedynie na stopy jako obszar masowany, to jednak w tym zabiegu równie dokładnie opiekuję się łydkami, kolanami i ścięgnami Achillesa. W masażu tym uwzględnia się również zasady akupresury. Naciskam na odpowiednie punkty tak, by stymulować organy w ciele mające swoje zakończenia nerwowe właśnie na powierzchni stóp. Zadbaj o swoje zabiegane nogi.

Czas 45 min. -67zł

Masaż twarzy relaksujący

Niesamowicie przyjemna forma relaksu po ciężkim dniu. Dodatkowym i równie ważnym aspektem jest fakt, że ten rodzaj masażu ma rewelacyjny wpływ na kondycję skóry. Jest wspaniałą formą relaksu po ciężkim dniu. Pozwala zapomnieć o problemach dnia codziennego.

25 min. – 35zł

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską jest masażem relaksacyjno-leczniczym, ale również odchudzającym.
Dobre efekty daje w walce z cellulitem i widocznymi rozstępami. Dodatkowo łagodzi ból, poprawia ukrwienie, a co za tym idzie – wpływa na odżywienie okolicy poddanej zabiegowi i zmniejsza obrzęki limfatyczne.

Plecy 30 min. – 50zł
Całe ciało 60 min. – 100zł

Masaż stóp

Ludzka stopa stanowi zakończenie aż 7000 nerwów, które bezpośrednio łączą się z mózgiem, narządami i różnymi częściami ciała. Stopa stanowi mapę naszego ciała.
Poprzez ucisk odpowiednich miejsc stymulujemy pracę odpowiednich organów i wpływamy na poprawę kondycji naszego zdrowia. Dodatkowym atutem takiego masażu jest oczywiście ofiarowanie naszym stopom, które muszą dźwigać nasz ciężar i amortyzować nasze codziennie wędrówki , odrobiny odprężenia i odpoczynku.

30 min. – 40zł

Masaż sportowy

Masaż o dużej intensywności, głęboki i mocno odżywczy. Doskonale rozluźnia zmęczone mięśnie po treningu, jak i przygotowuje je do następnych wyzwań.
Zdecydowanie dla każdego, kto uprawia sport – amatorsko lub profesjonalnie.

Plecy 30 min. – 50zł
plecy i nogi lub ręce 45 min. – 70zł

Terapia Punktów Spustowych

Jest to terapia wykorzystująca różne formy ucisku wrażliwych miejsc w mięśniu,
w celu zredukowania bólu w tkance mięśniowej i umożliwienia poprawy ruchu danej okolicy ciała.
Wielu z nas zna uczucie przewlekłego bólu punktowego czy też bólu promieniującego do kończyn o różnej intensywności , często mylonego, np. z rwą kulszową.
Terapia Punktów Spustowych jest doskonałym uwolnieniem od tych bolesnych miejsc.

45 min. – 67zł

Masaż twarzy ujędrniający

Doskonale nawilża, dotlenia, uelastycznia i napina skórę twarzy. Wykonywany odpowiednimi technikami pozwala poprawić owal twarzy i zmniejszyć widoczność pojawiających się zmarszczek czy zmęczenia.
Polecany Paniom i Panom w każdym wieku.

30 min. – 40zł

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż kamieniami wywodzi się z teorii Dalekiego Wschodu. Zgodnie z teorią Dalekiego Wschodu ludzkie ciało posiada pewne punkty energetyczne zwane czakrami, a każda czakra odpowiada za inny aspekt (cielesny/psychiczny) ludzkiego organizmu. Masażysta układa kamienie zgodnie z przepływem 7 podstawowych czakr, które znajdują się na linii: kręgosłup – głowa.
Właściwe pobudzenie czakr odpowiada za zdrowie i samopoczucie człowieka. Dlatego też nie ma lepszej formy na rozluźnienie i wyciszenie się od gonitwy dnia codziennego.
Gorące kamienie w połączeniu z masażem relaksacyjnym dają niewątpliwą ulgę każdemu, kto nie ma czasu dla siebie i chce ofiarować sobie odrobinę luksusu.

60 min. – 100zł

Masaż ciężarnej

Masaż ma na calu przyniesienie ulgi kobietom ciężarnym. Ma za zadanie zmniejszyć dolegliwości bólowe, zredukować obrzęki i zminimalizować stres kobiet ciężarnych. Jest wykonywany nie wcześniej jak od 12 tygodnia ciąży, tylko i wyłącznie za zgodą lekarza prowadzącego.

30 min. – 45zł

Świecowanie uszu

Zabieg polega na włożeniu do ucha specjalnej świecy i zapaleniu jej. Po kilku sekundach świeca gaśnie zaczyna się żarzyć, tworząc podciśnienie. Dzięki temu kanał słuchowy zostaje oczyszczony z nadmiaru woskowiny, różnego rodzaju zanieczyszczeń i osadów. Zabieg jest w 100% bezbolesny. Dla kogo taki niecodzienne zabieg? Dla każdego! Ale szczególnie dla osób borykających się z różnymi dolegliwościami, m.in. z szumami w uszach różnego pochodzenia, bólami i zawrotami głowy.

ok. 25 min. – 30zł